O firmie – Renoma Nieruchomości

Biuro Nieruchomości RENOMA posiada wieloletnie doświadczenie w branży związanej z obrotem nieruchomościami. Nasz zespół tworzą licencjonowani pośrednicy, a biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą mieszkań, działek, domów jak również obiektów i lokali komercyjnych. Działamy zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Pomagamy również w załatwieniu wszelkich formalności koniecznych do sfinalizowania transakcji. Formularze, wnioski i protokoły nie stanowią dla nas tajemnic. Pomożemy Państwu w załatwieniu spraw m.in. w urzędach, spółdzielniach mieszkaniowych czy u gestorów sieci.

Bazując na naszym doświadczeniu chcemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę procesu transakcyjnego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo kredytowe oraz usługi projektowe i transportowe – szczegóły w zakładce „GRUPA RENOMA”.

Gwarantujemy bezpieczne przeprowadzenie transakcji we współpracy z doświadczoną kancelaria notarialną.

Nasi agenci będą służyć Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc w realizacji Państwa planów i marzeń związanych z kupnem lub wynajmem nieruchomości.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów.

Zobacz oferty
Grupa Renoma